PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Zapraszamy na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Zapraszamy na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu i Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość zapraszają na Dzień Bezpieczeństwa Narodowego, który odbędzie się 26 maja (niedziela) na Rynku Wielkim w Zamościu w godz. 13.30-17.00.

Podczas Dnia Bezpieczeństwa Narodowego będzie można zobaczyć sprzęt i uzbrojenie będące na wyposażeniu jednostek Wojska Polskiego, Służby Więziennej, sprzęt ratowniczo-gaśniczy Państwowej Straży Pożarnej, wyposażenie Policji i Straży Granicznej oraz Krajowej Administracji Skarbowej, a także roboty służące m.in. do rozbrajania ładunków wybuchowych lub przenoszenia niebezpiecznych materiałów.

Ponadto na płycie Rynku Wielkiego zaplanowano także pokazy sztuk walki w wykonaniu uczniów LO CSM, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu studentów pielęgniarstwa PWSZ w Zamościu i pokaz karate przygotowany przez Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego.

Przez cały czas trwania imprezy, uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną Centrum Szkół Mundurowych Zamość i innych szkół, posiadających klasy mundurowe oraz z ofertą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu, która prowadzi bezpłatne studia licencjackie m.in. na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk.

Dzień Bezpieczeństwa Narodowego organizowany jest po raz trzeci. Celem imprezy jest promocja problematyki bezpieczeństwa narodowego w środowisku młodzieży szkolnej, studentów i mieszkańców regionu.

 

ek

 

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations