PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, bezpłatne studia podyplomowe

Zwycięstwo I-ligowców PWSZ Zamość - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Zwycięstwo I-ligowców PWSZ Zamość

W sobotę 10 lutego br., w Bytomiu rozegrany został mecz ligowy pomiędzy drużyną PWSZ Zamość a TTS Polonia II Bytom. Mecz rozpoczął się niefortunnie dla zamojskiej drużyny, gdyż po porażce Marcina Litwiniuka z doświadczonym Markiem Kądzielą drużyna musiała szukać punktu na drugim stole, tam natomiast Łukasz Gołda przegrywał już 0:2 z Marcinem Balcerzakiem. Jak się okazało był to punkt zwrotny w meczu. Kolejne sety należały już do Łukasza Gołdy, który wyrównał stan meczu. W kolejnych partiach triumfowali tylko zawodnicy drużyny PWSZ Zamość, przegrywając jedynie grę podwójną. Mecz zakończył się zwycięstwem dla zamojskiej drużyny 8:2.

Po sobotnim meczu zamojscy I-ligowcy mają miesięczną przerwę w rozgrywkach. Kolejny mecz odbędzie się 10 marca w Zamościu, gdzie zmierzą się z drużyną Villa Verde Olesno.

Drużyna PWSZ Zamość, oprócz meczów ligowych, weźmie także udział w Akademickich Drużynowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym, które odbędą się 9 marca 2018 r., a ich organizatorem będzie KU AZS PWSZ Zamość. Podczas akademickich zmagań  oprócz drużyny męskiej, po raz pierwszy wystąpi drużyna kobiet.

mgn,pk

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu