PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, bezpłatne studia podyplomowe

Zwycięstwo drużyny PWSZ Zamość  - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Zwycięstwo drużyny PWSZ Zamość

Po wakacyjnej przerwie, w minioną sobotę (8 września) pierwszoligowa drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość rozpoczęła serię meczy ligowych. Pierwszy mecz odbył się w Jarosławiu, gdzie po trzygodzinnej, bardzo zaciętej walce z zespołem PKS KOLPING II Jarosław, zamojscy tenisiści wygrali 6:4. To bardzo cenne punkty, gdyż zdobyte na wyjeździe z zespołem, który na pewno włączy się do walki o miejsce gwarantujące udział w barażach o Superligę.

Podczas meczu zamojski zespół wystąpił w składzie: Chmiel Paweł, Litwiniuk Marcin, Zavadskyi Ihor, Kozieł Paweł, Jarocki Łukasz.

Punkty dla PWSZ Zamość zdobyli : Chmiel (2), Zavadskyi (2), Kozieł (1,5), Litwiniuk (0,5).

Już w najbliższą sobotę, 15 września o godz. 16 odbędzie się inauguracja ligi w Zamościu. Tego dnia drużyna PWSZ Zamość zmierzy się z zespołem KS VIRET CMC Zawiercie.

 

pk, mgn

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations