PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

ZUS dla studentów - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

ZUS dla studentów

O roli i potrzebie różnego rodzaju ubezpieczeń mówiła podczas wykładu w PWSZ w Zamościu Anna Barczak, kierownik Inspektoratu ZUS w Zamościu. Wydarzenie odbyło się 16 kwietnia w Instytucie Nauk Ekonomicznych PWSZ, w ramach programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

-Studenci już dzisiaj uczestniczą w systemie ubezpieczeń społecznych. Często w okresie wakacyjnym korzystają z różnych aktywności zawodowych, np. zatrudnienia na umowę zlecenie, bądź czasem na umowę o pracę. Celem wykładu jest uświadomienie studentom obowiązków ubezpieczeniowych oraz praw, z których w poszczególnych formach zatrudnienia mogą korzystać.- mówiła Anna Barczak i przedstawiała konkretne przykłady.

Organizatorem wydarzenia był Instytut Nauk Ekonomicznych PWSZ. W wykładzie wzięli udział studenci z różnych kierunków zamojskiej uczelni. Wśród gości znaleźli się rektor PWSZ prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski oraz prof. dr hab. Oleh Ovcharuk wykładowca z Narodowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Tarnopolu oraz Podolskiego Państwowego Rolniczo-Technicznego Uniwersytetu w Kamieńcu Podolskim, który odwiedził PWSZ i przyglądał się jak wyglądają zajęcia oraz baza dydaktyczna uczelni.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz Biura Informacji Kredytowej i obecnie realizowany jest na ponad 120 polskich uczelniach, w tym PWSZ w Zamościu. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i zapewnia dotarcie do tysięcy studentów oraz nauczycieli akademickich. Projekt realizowany jest w przeświadczeniu, że połączenie doświadczeń dydaktycznych i naukowych z wiedzą praktyczną pozwoli na lepsze przygotowanie odbiorców do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej.

 

dc

 

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations