UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Złoto dla Krystiana Niedźwiedzia - UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Złoto dla Krystiana Niedźwiedzia

Dwa złote medale zdobył student mechaniki i budowy maszyn w UPZ Krystian Niedźwiedź podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w dwuboju siłowym.

W dniu 30.11.2019 r. odbyły się zawody w dwuboju siłowym (konkurencje: wyciskanie leżąc i martwy ciąg).

W kategorii mężczyzn dwa złote medale zdobył Krystian Niedźwiedź (IV rok kierunku mechanika i budowa maszyn). Krystian uzyskał wynik: 140 kg w wyciskaniu leżąc i 215 kg w martwym ciągu co dało mu I miejsce (złoty medal) w kat. do 75 kg oraz I miejsce (złoty medal) w ogólnej klasyfikacji (wg punktacji Wilks'a).

Z dobrej strony pokazały się również reprezentantki UPZ .W kategorii kobiet Emilia Rechul (III rok kierunku finanse i rachunkowość) uzyskała rezultat 47,5  kg w wyciskaniu leżąc i 120 kg w martwym ciągu co dało jej  IV miejsce w kat. +70 kg. Z kolei Klaudia Luterek (I rok kierunku  bezpieczeństwo narodowe) uzyskała wynik 30 kg w wyciskaniu leżąc i 100 kg w martwym ciągu co dało jej IV miejsce w kat. do 60 kg.

 

DC

Galeria zdjęć

Menu- UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations