PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, bezpłatne studia podyplomowe

Zamojska „mundurówka” na zajęciach w PWSZ - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Zamojska „mundurówka” na zajęciach w PWSZ

20 marca 2019 r. uczennice Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość wzięły udział w zajęciach w pracowni bezpieczeństwa narodowego PWSZ w Zamościu.  Podczas spotkania, które odbyło się w ramach Uniwersytetu Pierwszego Wieku, uczennice klasy 2 AB o profilu policyjnym zapoznały się z zasadami strzelania z broni strzeleckiej, uczyły celowania i postaw strzeleckich.

Po zakończeniu części teoretycznej, przyszedł czas na praktykę z wykorzystaniem strzelnicy laserowej, będącej na wyposażeniu pracowni bezpieczeństwa narodowego. Część praktyczna zajęć rozpoczęła się od strzelania statycznego z broni krótkiej, następnie z broni długiej, a na zakończenie spotkania uczennice mogły się zmierzyć w nieco trudniejszym strzelaniu dynamicznym.

Zajęcia dla uczennic zamojskiej „mundurówki” przeprowadził ppłk mgr inż. Andrzej Podhorodecki, wykładowca PWSZ w Zamościu na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

 

mgn

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations