UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Uniwersytet Pierwszego Wieku - UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Uniwersytet Pierwszego Wieku

W dniach 26 i 28 listopada 2019 r. w Uczelni Państwowej w Zamościu odbyły się spotkania z młodzieżą w ramach Uniwersytetu Pierwszego Wieku.

Pierwsze spotkanie, w którym udział wzięła młodzież z Bursy Międzyszkolnej nr 2 w Zamościu odbyło się w pracowni bezpieczeństwa narodowego, wyposażonej w strzelnicę laserową. Podczas zajęć młodzież poznała m.in. zasady celowania i postawy strzeleckie, które następnie wykorzystała podczas strzelania z broni laserowej. Zajęcia przeprowadził ppłk. mgr inż. Andrzej Podhorodecki, wykładowca na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

Drugie spotkanie poświęcone zostało fotowoltaice, a udział w nich wzięli uczniowie ZSP nr 3 w Zamościu. Wykład pt. „Budowa i zasada działania paneli fotowoltaicznych” wygłosił dr Stanisław Tryka, wykładowca na kierunku mechanika i budowa maszyn UPZ.

mgn

Galeria zdjęć

Menu- UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations