PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Udany weekend zamojskich tenisistów - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Udany weekend zamojskich tenisistów

Miniony weekend był dla drużyny PWSZ Zamość niezwykle pracowity. W sobotę, 2 lutego zamojscy tenisiści pokonali w I lidze drużynę Broni Radom 7:3. Punkty zdobyli Marcin Litwiniuk 2.5, Paweł Kozieł 1.5, Łukasz Jarocki 1.5, Paweł Chmiel 1.5. Po dwunastu rozegranych kolejkach zamojska drużyna prowadzi w lidze z 22 pkt.

W niedzielę, 3 lutego drużyna wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Seniorów. W turnieju trzeci rok z rzędu najlepszy okazał się Marcin Litwiniuk, dla którego był to istny maraton zakończony  happy endem (15 zwycięskich partii - ok. 60 setów). Osiągnięty wynik daje kwalifikację Marcinowi do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 01-03.03.2019 r. w Gliwicach. Brązowy medal wywalczył Paweł Kozieł. W grze podwójnej również najlepsi okazali się reprezentanci PWSZ Zamość - złoty medal zdobyli Paweł Kozieł/Marcin Litwiniuk i medal brązowy Łukasz Jarocki/Marek Zięba (ATS Lublin).

Za tydzień kolejny trudny weekend dla zamojskiej drużyny. W sobotę, 9 lutego o godz. 16 drużyna PWSZ Zamość zagra mecz z Zieloną Górą. Natomiast w niedzielę, 10 lutego o godz. 10 rozegrana zostanie  kolejna runda TT InterCup z francuskim Charenton. Oba spotkania rozegrane zostaną w Zamościu.

pk

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations