PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, bezpłatne studia podyplomowe

PWSZ Zamość na podium turnieju AMP w Rzeszowie - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

PWSZ Zamość na podium turnieju AMP w Rzeszowie

III miejsce zdobyli tenisiści stołowi PWSZ Zamość w turnieju kwalifikacyjnym Akademickich Mistrzostw Polski w Rzeszowie.

W rozgrywkach zamojscy studenci okazali się lepsi m.in. od drużyn UMCS Lublin i PWSZ Tarnów, czy Uniwersytetu Jagiellońskiego, wygrywając wszystkie te mecze wynikiem 3:0. W półfinale podopieczni trenera Piotra Kostrubca trafili na Politechnikę Rzeszowską, zespół z którym w 2018 PWSZ Zamość przegrał mistrzostwo Polski. Tym razem rzeszowianie ponownie byli lepsi wygrywając 3:1. Ostatecznie studenci zamojskiej PWSZ zajęli III miejsce w turnieju i awansowali do ścisłych finałów AMP, które odbędą się w połowie kwietnia w Gdańsku. Tam też może zdarzyć się okazja do rewanżu z Politechniką Rzeszów.

Podczas turnieju kwalifikacyjnego PWSZ Zamość reprezentowali: Ihor Zavadskyi, Marcin Litwiniuk, Paweł Kozieł, Łukasz Jarocki.

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu