UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Polsko-ukraińska debata naukowa - UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Polsko-ukraińska debata naukowa

Studenckie Koło Stosunków Międzynarodowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza na I debatę naukową, organizowaną we współpracy ze studentami Uniwersytetu Narodowego Akademia Ostrogska w Ostrogu na Ukrainie.

Ideą cyklicznych debat organizowanych przez Studenckie Koło Stosunków Międzynarodowych PWSZ w Zamościu jest stworzenie forum do dyskusji studentów z Polski i Ukrainy dla wymiany informacji, poglądów i doświadczeń oraz próby rozwiązania kontrowersyjnych problemów widzianych z perspektywy młodego pokolenia obu państw.
 
Debata "Transformacja systemowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Sukcesy i porażki z perspektywy Polski i Ukrainy" rozpocznie się o godz. 10 w dniu 11 grudnia (piątek) w sali nr 2 Instytutu Humanistycznego PWSZ w Zamościu przy ul. Hrubieszowskiej 24.
Językiem wykładowym debaty będzie język polski i język ukraiński.

Program debaty:
 
10.00 – 10.15 – przywitanie i wprowadzenie (wystąpienie przedstawicieli PWSZ w Zamościu i Akademii Ostrogskiej)
 

10.15 – 11.30 – I Panel dyskusyjny
Specyfika transformacji w Europie Środkowej i Wschodniej

11.30 – 12.00 – przerwa

12.00 – 14.00 – II Panel dyskusyjny

Transformacja systemowa w Polsce – blaski i cienie

Transformacja systemowa na Ukrainie – blaski i cienie

 

Menu- UPZ - Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations