PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Kontynuacja współpracy z klubem sportowym - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Kontynuacja współpracy z klubem sportowym

W dniu 10 czerwca 2019 r. rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski i prezes Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość Piotr Kostrubiec podpisali porozumienie o kontynuacji współpracy rozpoczętej w 2012 roku.

Zamojscy tenisiści stołowi nadal będą występować we wszystkich zawodach pod nazwą PWSZ ZAMOŚĆ.

Wpływ na kontynuację współpracy uczelni z klubem miał fakt, iż wśród zawodników są studenci PWSZ w Zamościu, którzy zarówno indywidualnie, jak i drużynowo odnieśli wiele sukcesów w ubiegłym sezonie.

Na podstawie porozumienia uczelnia będzie wspierać finansowo udział swoich studentów – zawodników AUKS Trefl Zamość w wyjazdach szkoleniowych i rozgrywkach sportowych.

Podobnie, jak w poprzednich latach, studenci mogą skorzystać z Indywidualnej Organizacji Studiów, co pozwoli im połączyć naukę z treningami i udziałem w wyjazdach sportowych.

Uczelnia poprzez wsparcie zawodników chce pokazać młodym ludziom, że istnieje możliwość rozwoju umiejętności sportowych i jednoczesnego studiowania w Zamościu.

 

ek

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations