PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, studia podyplomowe

Juwenalia – dzień 3 - koncert - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Juwenalia – dzień 3 - koncert

Dni Kultury Studenckiej PWSZ w Zamościu zakończyły się 10 maja 2019 r. koncertem na Rynku Wielkim.

Koncert otworzyła dekoracja MISS Gazety Akademickiej Skafander, której dokonał redaktor naczelny Skafandra Daniel Czubara w towarzystwie MISS PWSZ w Zamościu Sofii Iluk. Koronę MISS Skafandra otrzymała Aleksandra Jędrzejewska z ZS nr 1 w Tomaszowie Lub., I Vice Miss decyzją czytelników została Karolina Szewczyk z ZSP nr 3 w Zamościu, a tytuł II Vice Miss otrzymała Katarzyna Sznura z ZS nr 3 w Hrubieszowie.

Następnie na scenie wystąpiły zespoły: Shantel, Defis i Power Play. Pomiędzy występami, prowadzący koncert – Jolanta Jasińska z Samorządu Studenckiego i Daniel Czubara z gazety Skafander – przeprowadzili konkursy dla publiczności, w których do wygrania były upominki przygotowane przez uczelnię.  W trakcie występów chętni mieli okazję zdobyć autografy od zespołów oraz przybić „piątkę” z „Trybikiem”, czyli maskotką PWSZ.


***

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Zamość Andrzejowi Wnukowi za pozwolenie na organizację koncertu na Rynku Wielkim w Zamościu oraz dyrekcji i pracownikom Zamojskiego Domu Kultury, Ośrodka Sportu i Rekreacji i Muzeum Zamojskiego – za pomoc organizacyjną.

 

 

DR

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations