PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inżynierskie, bezpłatne studia podyplomowe

Cykl zajęć dla młodzieży rozpoczęty - PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

Cykl zajęć dla młodzieży rozpoczęty

Zajęcia w ramach Uniwersytetu Pierwszego Wieku, z roku na rok, cieszą się coraz większą popularnością wśród młodzieży. Dzięki szerokiemu wachlarzowi tematów z różnych dziedzin nauki oraz dostosowaniu tematów do wiedzy i zainteresowań młodych ludzi, uczniowie wraz z nauczycielami chętnie korzystają z oferty przygotowanej przez kadrę dydaktyczną naszej uczelni.

W bieżącym roku akademickim pierwsze zajęcia w ramach Uniwersytetu Pierwszego Wieku odbyły się 18 listopada. Młodzież z ZSP nr 4 w Zamościu, wraz z nauczycielem p. Jerzym Goryczką, zwiedziła Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii wchodzące w skład CeBiTT oraz dowiedziała się, w jaki sposób pozyskuje się energię odnawialną. Zajęcia dotyczące sposobów pozyskiwania zielonej energii przeprowadziła dr inż. Bożena Niemczuk.

Kolejne spotkanie z młodzieżą dotyczyło wypadków drogowych. W poniedziałek 21 listopada z uczniami LO CSM Zamość spotkał się dr hab. inż. Rafał Longwic, dyrektor Instytutu Przyrodniczo-Technicznego PWSZ w Zamościu, przedstawiając temat „Wypadki drogowe i ich rekonstrukcja”, wzbogacony o prezentację symulacji wypadku drogowego.

Dzień później dla uczniów zamojskiej „Mundurówki” wykład „Ściąganie, podpowiadanie, wagary a solidarność i uczciwość wobec siebie i innych” przygotowała dr Bożena Krupa.

 

mgn

Galeria zdjęć

Menu- PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w ZamościuCardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

© 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu

created by: Cardea Creations